כפר הנופש אחוזת אוהלו - אטרקציות בצפון

חופשה בארץ יכולה  ללבוש צורת שונות. המוני  ישראלים מנצלים כל חג וחופשה לתור את נופיה של הארץ. כמו כן, תיירים רבים מגיעים מדי שנה לנפוש בארץ בגלל סיבות רבות ביניהן מזג האוויר האטרקטיבי, האתרים הקדושים לשלוש הדתות, בעיקר בצפון הארץ וירושלים, מיצובה של תל אביב כאחת הערים המעניינות ביותר בעולם ועוד.

בקיצור לא חסרות סיבות לנפוש בישראל ששופעת במקומות מעניינים וייחודיים בעלי שם עולמי כגון ים המלח, מצדה, ירושלים ועוד. כמו כן ישראל מושכת כמובן יהודים רבים שיש להם זיקה מיוחדת לארץ ורוצים לנפוש בה גם מתוך הזדהות, מתוך אהבה למקום ומתוך רצון לפגוש בני משפחה ומכרים.
חופשה בארץ ליהודים שומרי מסורת הינה חגיגה של ממש. החגים והשבתות מורגשים, ישנן בתי מלון ומסעדות כשרות והמקומות הקדושים שפותחים את הלב נגישים לכל.
בכלל, התיירות בישראל מאוד מפותחת ומציע לתיירים מחו"ל  ולנופשים הישראלים מגוון רחב של אטרקציות ואפשרויות לינה. כאמור יש לא מעט מלונות ומקומות כשרים המיועדים לציבור הדתי,
אז למה לבחור בחופשה משפחתית בצפון?

נכון שזה לא שיקול עקרי אבל אם אנו בונים על סוף שבוע קצר אז המרחק יהווה שיקול. בניגוד לנסיעה לאילת או לדרום הארץ, המרחק לצפון ממרכז הארץ אינו דורש נסיעה של חצי יום, לכל היותר מדובר בנסיעה של שלוש שעות בכבישים יחסית פתוחים וזורמים. עומדים לרשותכם לא מעט מקומות מעניינים לנפוש בהם, מקומות מעניינים לבקר בהם ואין ספור אטרקציות בצפון, במיוחד שיתאימו לכל המשפחה. הצפון ערוך ומוכן לקלוט תיירות חוץ ופנים ולהציע לנופשים חוויה מהנה.
לכל בן אדם יש את הסגנון שלו וגם במקומות בילוי והאווירה. האהובה עליו הצפון בשונה ממקומות אחרים (כמו תל אביב או אילת שנחשבות לערים הגדולות ביותר בתחום הבילויים) הוא מקום רגוע במיוחד, המון שקט, המון ירוק ולמי שאוהב את הסגנון הזה, גם המון הנאה.
 

 קיימות המון אטרקציות בצפון, ולא מדובר פה במועדונים, קניונים ומקומות מהסוג הזה, אלא באטרקציות ייחודיות שהופכות את הצפון למה שהוא.
נקודה נוספת שמעידה על הצפון כאזור רגוע לעומת שאר הארץ היא בזכות בתי הארחה, כפרי הנופש, האירוחים הכפריים והצימרים שהם בעצם ההפך הגמור מבתי מלון. בשונה ממלון, שכל האורחים הם בתוך בניין אחד, בצימרים ובבתי הארחה  אתה מקבל אירוח ברמה אחרת עם יותר פרטיות  בשילוב עם האווירה הרגועה של שקט ופסטורליות.
 

גם סגנון האטרקציות בצפון הוא רגוע, כל מיני אטרקציות בתחום הרוחני, כגון (יוגה, פילאטיס, שיאצו או טווינא), ולעומת זאת
בערים שבהם סגנון הבילוי והאטרקציות הוא קצת יותר שונה, כמו אילת למשל, הבילויים הם קצת יותר רועשים, זאת אומרת יותר מועדונים, יותר קניונים וכד', ובעיר כמו אילת גם מבזבזים הרבה יותר כסף, כל הבילויים עולים המון כסף, הרי הם רק כתוספת לאירוח בבית המלון.
לעומת זאת בצפון, אפילו האירוח הוא אטרקציה, אין להשוות בין אירוח בבית מלון ולבין אירוח בצימר, הרי צימר הוא משהו שלא רואים כל יום
בית מעץ, ג'קוזי, ואווירה של פעם שהרבה מתגעגעים אליה.